קורס פלמנקו בסביליה

פורסם ב: קורס פלמנקו בסביליה | 0

לקום בבוקר במלון אתונטי סביליאני. _ily5917לאכול ארוחת בוקר קלה עם כוס קפה מעולה ומיץ תפוזים סחוט טרי טרי ספרדי..לצאת לצעידת בוקר של 10 דקות בין סמטאות סביליה ולהגיע לסטודיו פרטי לפלמנקו..לרקוד 4 שעות ולהזיע עם המורות הטובות ביותר לפלמנקו.. ספרדית. עברית. אנגלית. הכול מתערבב בתוך נגינת הגיטרה הפורטת על נימי הנשמה. הגוף מזדקף. הרגליים רוקעות. הקצב חודר לכל נים ונים.. לצאת בערב לבר פלמנקו אותנטי לראות מופע פלמנקו משובח על כוס סנגרייה צוננת. וכל זאת בעיר הכי רומנטית וקסומה בעולם עם היסטוריה שנוטפת מכל בית וחלון. ביגוד פלמנקו צבעוני ויפיפה. מניפות. קסטנייטות. פרחים ועגילים. סביליה.
לאחר מספר שנים של מגורים ולימודי פלמנקו בסביליה שבספרד לאחר כמה שנים בהם נכנסתי לעולם הפלמנקו ועברתי מהפך בחיי בכל הרבדים, ידעתי בבירור 2 דברים:
1-סביליה הוא ביתי השני בעולם הזה וכל מי שרוקדת פלמנקו חייבת להגיע לשם ולהבין מאיפה הכול התחיל!
2-אחד התפקידים שלי כמאסטרה לפלמנקו, יהיה להוציא קבוצות של תלמידות לסביליה ולהראות להן את רזי העיר הקסומה הזו-שכל פינה בה נוטפת פלמנקו מהעתיק הצועני והבסיסי ביותר ועד להכי מודרני אוונגרדי ושנוי במחלוקת של היום.

אז…בניתי נסיעת פלמנקו ייחודית המותאמת בדיוק למידותיך:

ריכזתי ל5 ימים יידע רב ממגורים בעיר הבירה של הפלמנקו. יידע שתרגמתי אותו לחסכון רב בזמן, במוניות מיותרות ובוויתור על דילים יקרים של חבילות מהאינטרנט ובחירות בפינצטה מ"אחת שיודעת" את הטוב ביותר הן מבחינת מורות, מופעים, הגעה נוחה ומלון נוח ומרכזי הקרוב לסטודיו לפלמנקו פרטי לקבוצה. הכנתי מתכון אישי להגשת הפלמנקו האמיתי במקום האמיתי שלו, בארוחת טעימות משובחת שגם עובדים ומזיעים בה! תני לעצמך מתנה ושרייני לעצמך מקום בנסיעה הקרובה.

לשריון מקום בקבוצה הקרובה התקשרי אלי: 050-7706162

כתיבת תגובה